Artykuły

Oferujemy współpracę

Jesteś członkiem partii, ugrupowania , stowarzyszenia fundacji? Możesz razem z nami wypracować przyszłość dla Polski i potomnych. Jeśli zgadzasz się z naszymi tezami programowymi,  jest i dla Ciebie miejsce wśród nas. Nic nie narzucamy, chcemy transparentnie i otwarcie przeprowadzić cały nasz projekt działań w kierunku sukcesu, jakim jest odzyskanie pełnej władzy przez społeczeństwo. Możesz kandydować z ramienia naszego komitetu, stawiamy jednak jeden podstawowy warunek – nie ma handlowania jedynkami na liście, mianowania , nadawania miejsc według listy odgórnie narzucanej. U nas o miejscu na liście decydują prawybory, które określą jakiego kandydata chcieli wyborcy. Więc od Ciebie zależeć będą szanse na wygraną. Jeśli wypracujesz sobie pozycję w regionie, osiągniesz sukces w przekonaniu wyborców aby na Ciebie oddali głos – będziesz na liście wyborczej kandydatów numerem 1 !!

Tylko i wyłącznie Twoje zaangażowanie decydować będzie o osiągniętym sukcesie.

Zwracamy się szczególnie do małych ugrupowań, partii, osób niezależnych z ofertą konsolidacji działań. Mamy przygotowany warsztat, procedury, plan działań, doświadczenie naszych działaczy, otwartość i niezależność. Nie przegap okazji do współdziałania i kooperacji.

Zastanów się, jeśli chcesz zainicjować nowy komitet wyborczy, zakładać partię, zajmować sie organizacją , opracowaniem planu działań, organizowaniu regionalnych biur, z nami wszystko będzie prostrze, a razem ułatwi nam działania i zwiększy potencjał. Coraz częściej spotykamy się z propozycjami przyłaczenia, ofertami jedynek na istach wyborczych, dzieleniem skóry na niedźwiedziu. Nasze zasady działania to wykluczają – my nie wpływamy na jedynki, one same muszą wypracować swoją pozycję.