OgłoszeniaPolecaneWażne

Zjazd Ruchu 1Polska

Szanowni Państwo,

Ogłaszałem jakiś czas temu na FB (https://www.facebook.com/1Polskapl/) oraz w3.kww1pro.pl o planach zorganizowania zjazdu – spotkania działaczy i zwolenników idei 1Polska.
Na moje propozycje odpowiedziało kilka osób – powstał komitet organizacyjny. Jego skład dostępny jest tutaj: https://w3.kww1pro.pl/?=433 – strona wymaga logowania, chodzi o ochronę danych kontaktowych przed wyszukiwarkami i spamerami.
Rejestracja możliwa jest via e-mail, należy podać imię, nazwisko i okręg wyborczy na adres webmaster@niss.org.pl

Komitet postanowił zaproponować do wyboru dwa terminy i miejsca spotkania:

Częstochowa – 9 listopada

Łódź – 10 listopada

Prosimy o zgłaszanie chęci wzięcia udziału w Zjeździe (oraz preferencji, co do miejsca i daty) do 20 października (niedziela) do północy, na adres zjazd1polska@niss.org.pl (kopie otrzymają członkowie Komitetu Organizacyjnego).

Spotkamy się w miejscu wybranym przez większość chętnych. Zgłoszenie będziemy traktować jako zobowiązanie do partycypowania w kosztach wynajęcia sali.

Znając ilość uczestników wybierzemy możliwie najtańszy lokal, zapewniający odpowiednie warunki.

Jeśli chodzi o porządek, to przygotujemy w okresie 20-27 plan obrad, na podstawie tematów zgłaszanych na forum (http://wsw.sgdw.pl/showthread.php?tid=145&highlight=zjazdu).

Postaramy się uwzględnić także propozycje zgłaszane przez FaceBook (https://www.facebook.com/1Polskapl/) i Telegram, uprzedzamy jednak, że w mediach tych łatwo jest przeoczyć poszczególne komentarze i wpisy, dlatego zdecydowanie preferowaną formą jest zamieszczenie wpisu na wspomnianym forum – sgdw.pl).
Na początku Zjazdu będzie możliwość dodania jakichś punktów do porządku – ostateczna jego wersja zostanie przegłosowana zgodnie z ogólnymi zasadami procedowania.

Proponujemy następujący format obrad:

Skład komitetu organizacyjnego opublikowany jest tutaj :

Wymienione strony wymagają rejestracji (chodzi o ochronę danych osobowych, możliwość umieszczania telefonów i adresów e-mail bez obaw, że będą one dostępne publicznie).
Linki do rejestracji:
Forum “wsw” (od “Wielobiegunowa Sieć Współpracy”) założone przez Romana Klimczyka:
http://wsw.sgdw.pl/member.php?action=register
Forum w3.kww1pro.pl, założone przez niżej podpisanego:
https://w3.kww1pro.pl/wp-login.php?action=register

W razie problemów z rejestracją lub dostępem do wymienionych adresów proszę o kontakt na adres

zjazd1polska@niss.org.pl
lub
telefonicznie lub sms-em:
nr +48-666-727-402 (Marek Sas-Kulczycki)